Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
Sipariş Ver
# # # #
Orjinal Gergedan Set görselleri internet sitemizde göründüğü gibidir. Benzerlerinde sakınınız.
Siparişleriniz depomuzdan aynı gün kargoya verilir ve 2 (iki) iş günü içerisinde il merkezlerine teslim edilir.
Siparişleriniz kapalı ambalajda içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir ve siz aksini belirtmediğiniz sürece SADECE size teslim edilir. Paket üzerinde ürün adı yazmaz ve taşıma personeli dahi hiçkimse paket içeriğini bilmez ve öğrenemez.
İstanbul içi aynı gün teslim sistemi 10 TL ekstra kargo ücretine tabiidir.


Gergedan Set Nedir ?

Senelerin bilgi birikimi ile bu varsayımdan yola çıkarak hazırlanan ve siz değerli beylere ve bayanlara komple bir bakım amacı ile formüle edilen setimizin içeriğinde 1 kutu XXL Tablet (5 Kapsül), 1 kutu Gergedan Boynuzu Tableti (5 Kapsül) 1 adet Bayanlara Özel D, 1 adet Kondom, 1 adet Bayanlara Özel Jel ve 1 adet Beylere Özel Sprey bulunmaktadır.

Gergedan Boynuzu Set Yan Etkileri ve Uyarılar
Serin ve kuru yerde, güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir durumla karşı karşıya kaldığınızda kullanımı durdurmanızı ve bir uzmandan destek almanızı tavsiye ederiz. Set içeriğindeki ürünlerden hiçbiri ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi amacı ile bu ürünler kullanılamaz. Bitkisel besin desteğidir.